İdo Tatlıses

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna çiftinin oğlu İdo Tatlıses, asıl adıyla İbrahim Tatlıses 15 Şubat 1992 doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Türkiye’de tamamlamıştır. İsviçre’de Collège du Léman’da eğitim görmüş, 2012 yılında ‘’Berklee College of Music’’ de  Arrange and Producer bölümünde eğitim almıştır.

Müzik kariyerine Dj’lik ile başlayan İdo Tatlıses, müzik ve DJ’lik yanında babasının kendisine bıraktığı Etilerdeki Tatlıses Kebapçısının işletmeciliğini yapmaktadır.2014 yılında ilk single çalışması “Sonsuz Teşekkürler” , 2015 yılında  ‘’Kaç Kere’’ adlı albümü yayınlandı.

Koyu bir Michael Jackson hayranı olan İdo Tatlıses, stili, dövmeleri ve yorumuyla kendine has bir hayran kitlesine sahiptir.

2017 yılında  ‘’Ya da Boşver’’ adlı single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkı Derya Uluğ’a, aranjesi Erdem Kınay’a aittir.

İdo Tatlıses’in, arkadaşlarıyla kurmuş olduğu ‘’İyilik Elçileri’’ adlı bir yardım derneği bulunuyor.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek İdo Tatlıses menajer, İdo Tatlıses konser fiyatı, İdo Tatlıses menajerlik, İdo Tatlıses sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

İdo Tatlıses Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.idotatlises.com/

Facebook: https://www.facebook.com/idotatlises/

Twitter: https://twitter.com/idotatlises

İnstagram:https://www.instagram.com/idotatlises

 

Yazı oluşturuldu 14

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön